خدمات تایپ

Word2

چرا باید از خدمات تیدا تایپ استفاده کنیم ؟
هر آنچه را در حوزه خدمات دانشجویی بخواهید، برایتان با سرعت بالا، قیمت مناسب و پشتیبانی ۲۴ ساعته مهیا نمودیم.
اینجا ما خانواده ایی با کاربر(مشتری)، مترجم، تایپیست، مولف، محقق، مدرس، ویراستار، صفحه بند، گرافیست، گوینده و هستیم که با کمال افتخار از خدمت رسانی به شما عزیزان خوشحال میشویم.

خدمات ما:
خدمات ارائه شده توسط ما به شرح زیر است:
با عضویت در تیدا تایپ و ارسال پروژه های خود میتوانید از متنوع ترین خدمات اینترنتی در زمینه های
۱- تایپ ۲-ترجمه ۳ -طراحی گرافیکی ( لوگو،سر برگ،سر رسید،طراحی جلد کتاب،فاکتور،و) ۴_خدمات چاپ( چاپ روی خودکار،لیوان ،تیشرت و.) ۵-صفحه آرایی ۶- ویراستاری ۷- خلاصه نویسی ۸- بازنویسی ۹- تحقیق و سرچ در گوگل ۱۰- تهیه پاورپوینت ۱۱- گویندگی ۱۲- دوبله ۱۳- تدوین ویدئو ۱۴- طراحی سایت
بهره مند شوید
طراحی نمودار و فرمول نویسی:
طراحی نمودار و فرمول نویسی با ارسال فایل های خود به ما طراحی نمودار و فرمول نویسی های شما در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد

وقت با ارزشتان را صرف تایپ مطالب خود ننمایید.
آنلاین سفارش تایپ دهید و بعد از پرداخت پروژه خود را دریافت کنید
تایپ فوری فارسی و لاتین، تایپ دست نویس، تایپ جزوه، تایپ و ویراستاری پایان نامه، تایپ فایل صوتی، تایپ ریاضی و فرمول، تبدیل pdf به ورد، انجام پروژه های اکسل، انجام پروژه های اکسس و.
تایپیستهای ما فایلهای ارسالی و شرایط اعلام شده از سوی شما را بررسی نموده و زمان و هزینه تایپ مطالب مورد نظر را برآورد نموده و به شما اعلام می نمایند.
تایپیست به صورت کاملا دقیق ، مطالب شما را تایپ نموده و راس ساعت مقرر، فایل تایپ شده به شما تحویل داده شده و تسویه حساب می گردد. خوش قولی در تحویل به موقع سفارش تایپ ، سرلوحه کار ما می باشد.
شما می‌توانید تمامی خدمات تایپی خود را به صورت آنلاین و یا اسکن شده یا عکس تهیه کرده و برای ما ارسال کنید تا به شکل غیر حضوری سفارشات خود را تحویل بگیرید.

راه های ارتباطی ما به شرح زیر میباشد
ادرس وبسایت :www.tidatype.ir
شماره تماس : ۰۹۳۸۶۸۱۸۲۵۲
ایمیل ما: tidatype@gmail.com