روش های پرداخت

همگی کاربران می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی پرداخت آنلاین موجود در مراحل سفارش هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و پس از پرداخت وجه لینک دانلود بلافاصله در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت . لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

بعد از پرداخت لینک دانلود در همان صفحه نمایش داده میشود همچنین از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود پس در وارد کردن ایمیل خود کاملا دقت کنید

چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت زی فایل می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. جهت اطلاع از اینکه کارت بانکی شما عضو شبکه شتاب می باشد یا نه به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه فرمایید. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

۴- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۰۰ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش دوم که میتوانید خریدهای خود را با آن انجام دهید کیف پول است

کیف پول الکترونیکی چیست؟

اگر بخواهیم تعریف ساده و سطحی از این مفهوم ارائه دهیم، باید بگوییم “کیف پول الکترونیکی به یک اکانت در سایت های ارائه دهنده خدمات پرداخت گفته می‌شود که می‌توانید آن را با ارز مورد نظرتان شارژ کنید. سپس می‌توانید با استفاده از پلتفرم‌های مختلف مانند وب، اپلیکیشن و … خرید کالا یا انتقال وجه انجام دهید.”

کیف پول مجازی برای یک فروشگاه اینترنتی، قابلیتی است که مشتریان میتوانند خیلی سریع تر و راحت تر خرید خود را از فروشگاه انجام دهند. در واقع مشتری کیف پول مجازی خود را در سایت شارژ میکند (خریدی انجام میدهد که مبلغ خرید به موجودی کیف پول وی افزوده میشود) و میتوانید با استفاده از این کیف پول، خریدهای خود را سریع و بدون دردسرهای مربوط به پرداخت بانکی انجام دهد.

فروشگاه های مختلفی را ممکن است دیده باشید که از قابلیت کیف پول استفاده میکنند. مثلا شرکت های هاستینگ , شرکت های اینترنتی و…. بخشی به عنوان “موجودی حساب کاربری” در پنل کاربری شما قرار داده اند که میتوانید آن را شارژ کنید و به عنوان کیف پول استفاده نمایید.

یا به عنوان یک مثال دیگر، وبسایت themeforest یا سایر زیرمجموعه های شرکت envato را میتوان نام برد که بخش موجودی حساب یا credit (کیف پول) را در پنل کاربری شما قرار داده اند که میتوانید با استفاده از آن یک خرید راحت را تجربه کنید.

مزایای کیف پول الکترونیکی چیست ؟

کیف پول الکترونیکی علاوه بر سرعت و سهولت انجام تراکنش‌های مالی، مزایای زیادی برای کاربر فراهم می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

امنیت بیشتر

برای خرید با کیف پول الکترونیکی، نیازی به وارد کردن اطلاعات کارت‌های بانکی‌تان ندارید. این یعنی فرایند خرید با کیف پول دیجیتال، بسیار امن است و هیچ خطری متوجه اطلاعات مالی حساس شما نیست. ضمناً کیف پول الکترونیکی برخلاف کیف پول‌های فیزیکی، نه گم می‌شود و نه کسی می‌تواند وجه موجود در آن را بدزدد!

خرید فقط با یک کلیک

با استفاده از کیف پول الکترونیکی، و شارژ حساب خود میتوانید به راحتی و فقط با یک کلیک اقدام به خرید از سایت کنید

شما کاربران عزیزم میتوانید با ایجاد حساب کاربری و شارژ حساب خود به مبلغ دلخواه حساب خود را در سایت شارژ کرده و برای خرید از کیف پول استفاده نمایند. همچنین میتوانید با شارژ کیف پول خود در سایت از تخفیف ها و مزایای ویژه سایت بهره مند شوید

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل آن را از طریق بخش تماس، با ما در جریان بگذارید.