مجموعه فایل تکسچر و پترن باکیفیت شاتراستوک

مجموعه فایل تکسچر و پترن باکیفیت شاتراستوک
نوع فایل
png
تاریخ انتشار
4 سپتامبر 2022
دسته بندی
45,000 تومان 35,000 تومان٪22 تخفیف

مجموعه فایل تکسچر و پترن باکیفیت شاتراستوک

مجموعه فایل تڪسچر و پترن باڪیفیت شاتراستوڪ

 

 

Word2

 

دیگه توی این دوره و زمونه از محالاته که با اینترنت سر و کار داشته باشی و با مشکل پیدا کردن عکس مناسب توی اینترنت آشنا نباشی! به جرات میشه گفت ک همه ی آدمایی که اندک آشنایی با دنیای اینترنت دارن حداقل یکبار سعی کردن که یک عکس رو توی اینترنت جستجو کنن. شاید برای یک انسان آماتور این جستجو کردن عکس توی قسمت عکس گوگل خیلی جذاب و شیرین باشه.

اما امان از روزی که شما یک مقدار کارتون بالاتر از سطح آمانور باشه و دقیقا دنبال یک عکس با خصوصیات موردنظرتون باشید. اینجاست که مشکل شروع میشه. تا به حال هیچ پژوهشگری عمر تلف شده ی بشر در راه پیدا کردن یک عکس مناسب در اینترنت رو اندازه نگرفته! اما بدون شک اگر این امکان وجود داشت قطعا از دیدن نتیجه این تحقیق زده میشدیم.

شاید بعد از میل به جاودانگی و ثروتمند شدن و سالم بودن و رستگاری، پیدا کردن سریع یک عکس باکیفیت در گوگل آرزوی مشترک همه انسانها باشه!

اگر وبلاگ نویس هستید یا دانشجو یا محقق، به عینه دیدید که شاید برای بخش نوشتاری خودتون مثلا ۳ ساعت وقت گذاشته باشید. اما برای پیدا کردن عکسهای مورد نیازتون چیزی بیشتر از این زمان رو نیاز داشتید.

اما هرچقدر هم که دل پری داشته باشیم در مقابل طراحان و فوتوشاپ کاران قطعا هیچ حرفی برای گفتن نداریم!
طبق یک حساب سرانگشتی این عزیزان بیش از نیمی از عمر گرانبهای خودشون رو به جای اینکه صرف طراحی کنن ، در راه پیدا کردن عکس مناسب طراحیشون تلف میکنن.

مشکلات جستجوی عکس:

تصور کنید شما یک طراح هستید و برای طراحی یک تراکت تبلیغاتی به یک عکس خاص ( مثلا تصویر مردی که پوشه رو به همکارش که یک خانم هست میده ). شاید در ابتدا که طراحی این تراکت رو به عهده گرفتید خیال نمی کردید که ممکنه پیدا کردن همین یک عکس چندساعت از وقتتون رو بگیره.

مشکل پیدا کردن عکس مناسب زمانی دوچندان میشه که شما دقیقا بدنبال یک عکس باکیفیت هستید و در کنار این مساله شما آشنایی کاملی با زبان انگلیسی ندارید و به این علت توانایی سرچ در سایتهای خارجی رو ندارید.

 

 

 

 

 

 

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد. 
  • درصورتی ایمیلی دریافت نکردید برای دریافت لینک دانلود بعد از ورود به حساب کاربری به بخش تاریخچه پرداخت مراجه کنید 
  • مهم : در صورت اشکال در پرداخت با درگاه زرین پال از درگاه دوم ( زیبال ) استفاده کنید 
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.