مجموعه فایل لایه‌باز قالب آماده پست تبلیغاتی اینستاگرام موضوع لاسف استایل

مجموعه فایل لایه‌باز قالب آماده پست تبلیغاتی اینستاگرام موضوع لاسف استایل
نوع فایل
psd
تاریخ انتشار
19 آگوست 2022
دسته بندی
65,000 تومان 45,000 تومان٪31 تخفیف

مجموعه فایل لایه‌باز قالب آماده پست تبلیغاتی اینستاگرام موضوع لاسف استایل

 

مجموعه فایل لایه‌باز قالب آماده پست تبلیغاتے اینستاگرام موضوع لاسف استایل

 

Word2

 

 

 

 

 

 

Word2

 

فرمت پیش فرض ذخیره فایل در نرم افزار فتوشاپ PSD می‌باشد، فایل های PSD در کلیه نسخه های نرم افزار فتوشاپ از ابتدا تا کنون قابل اجرا هستند و فرقی نمی‌کند که شما یک فایل را در چه نسخه ای از فتوشاپ ذخیره کرده اید ، با هر ورژنی از فتوشاپ شما میتوانید فایل خود را باز کرده و از آن استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید از فایل PSD در سایر نرم افزار های مولتی مدیا کمپانی ادوبی مانند، ایلوستریتور ،این دیزاین، پریمایر ، افتر افکت و … با حفظ ویژگیهای فایل PSD استفاده کنید که به دلیل ذخیره فایل های PSD  به صورت لایه باز امکانات فراوانی را در سایر نرم افزار ها به شما هدیه می‌کند.

یکی از بزرگ ترین ویژگی فایل های PSD امکان ذخیره فایل به صورت لایه باز میباشد . این که لایه چیست جزو ابتدایی ترین مفاهیم مرتب با فتوشاپ میباشد ، اما به بیان همین مقدار بسنده می‌کنیم که در یک فایل لایه باز شما می‌توانید اجزا مختلف تصویر را جابجا کرده و در آن ها تغییر ایجاد کنید.

یک فایل PSD  در Adobe Photoshop به عنوان قالب پیش فرض برای ذخیره تصاویر استفاده می شود. فایل هایی با این پسوند PSD ، فایل های Adobe Photoshop Document نامیده می شوند و در فرمت اختصاصی توسعه یافته توسط Adobe هستند.

اگرچه برخی از فایل های PSD فقط  یک تصویر هستند ، اما به طورمعمول  از این فرمت فایل برای موارد دیگری غیر از ذخیره سازی فایل تصویر است. این فایل از عکس ، اشیا، ، فیلترها ، متن و موارد دیگر و همچنین استفاده از لایه ها ، مسیرها و شکل های برداری پشتیبانی می کنند.

به عنوان مثال ، فرض کنید شما پنج تصویر را در یک فایل PSD گنجانیده اید، هر کدام در لایه جداگانه خود با هم ، به نظر می رسد که تصاویر روی یک تصویر قرار دارند ، اما در واقع ، آنها در لایه های خاص خود متحرک و کاملاً قابل ویرایش هستند ، درست مثل این که با تصاویر جداگانه کار می کنید. می توانید این فایل PSD را هر چند بار که خواستید مجدداً باز کنید و بدون تأثیر بر سایر لایه ها ، تغییراتی را در تک لایه ها بصورت جداگانه ایجاد کنید.

 

 

 

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد. 
  • درصورتی ایمیلی دریافت نکردید برای دریافت لینک دانلود بعد از ورود به حساب کاربری به بخش تاریخچه پرداخت مراجه کنید 
  • مهم : در صورت اشکال در پرداخت با درگاه زرین پال از درگاه دوم ( زیبال ) استفاده کنید 
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.