کتاب اندیشه اسلامی ۲ نوشته علی غفارزاده و حسین عزیزی ( قابل سرچ)

کتاب اندیشه اسلامی ۲ نوشته علی غفارزاده و حسین عزیزی ( قابل سرچ)
نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
26 آگوست 2021
دسته بندی
تعداد بازدید
1712 بازدید
55,000 تومان 25,000 تومان٪55 تخفیف
افزودن به سبد خرید
خرید این محصول

کتاب اندیشه اسلامی ۲ نوشته علی غفارزاده و حسین عزیزی ( قابل سرچ)

 

 

 

معرفی کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم)

کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم) نوشته علی غفارزاده و حسین تبریزی است. کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم) یکی از کتاب‌های دانشگاهی نشر معارف است که برای دانشجویان تمامی رشته گردآوری شده است و با ویراست جدید در اختیارشان قرار گرفته است.

درباره کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم)

مباحث دین شناسی از ضروری‌ترین و مهم‌ترین بحث‌هایی است که با جوانب مختلف زندگی انسان متدین امروز ارتباط پیدا می‌کند. به همین دلیل مسائل مختلفی در حوزه‌های دین‌شناسی قابل طرح است که چنان چه بخواهیم به نام آن‌ها اکتفا کنیم فهرست طولانی‌ای از این مباحث را در پیش‌روی خود خواهید داشت. امروزه بحث‌های مربوط به حوزه دین پژوهی آنقدر گسترش یافته که موجب پیدایش رشته‌های مختلف و جدید آکادمیک شده است، توسعه شبهات از طرفی عطش روزافزون انسان معاصر برای درک حقیقت از معنوایت از سوی دیگر از جمله علل توسعه است.

با توجه به پیشرفت ارتباطات دو دوران معاصر بحث و پرسش‌های اعتقادی به محدوده جغرافیای خاصی محدود نمی‌شود و انسان مدرن به ویژه دانشجویان و دانشگاهیان خواه ناخواه با این گونه مباحث ارتباط دارند. کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم) سعی کرده است به بخشی از این مسائل پاسخ دهد. زیرا یکی از ابزارهای اساسی و کارآمد پاسخ به سوالات مطالعه و کنکاش عقلی و نقلی در موضوعات است. دین اسلام دین تفکر است و اساس را بر تعقل قرار داده است و کمک می‌کند سوالات انسان در تمام دوران و قرون پاسخ داده شود. زیرا هرچه مسلمان بیشتر بیندیشد و بیشتر به دنبال سوالاتش باشد دین اسلام به بلوغ و بالندگی در جهان می‌رسد.

دفتر نشر معارف وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‏‌ها، در سال ۱۳۷۶ تأسیس شد و در سال ۱۳۷۹ به صورت رسمی آغاز به کار کرد. این انتشارات تلاش می‌کند از دریچه اسلام ناب به بازخوانى، بررسى، نقد و تولید اندیشه در عرصه‌هاى مختلف بپردازد. از جمله این فعالیت‏ها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به چاپ بیش از ۱۱۰۰ عنوان کتاب در زمینه دروس معارف اسلامى دانشگاه‌ها، اندیشه‏‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبرى، پرسش‌ها و پاسخ‌هاى دانشجویى، معارف قرآن و اهل‏‌بیت (ع)، دین‌پژوهى، اخلاق و عرفان، انقلاب اسلامى و تاریخ معاصر، مسائل جهان اسلام، غرب‏شناسی، شبهات فکری و عقیدتی، مسایل تاریخی و فلسفی، علوم انسانی، مسایل تربیتى، زن، خانواده و نقد فمینیسم و… اشاره کرد. نشرمعارف اخیراً نیز گام‏‌هایی در حوزه ادبیات داستانی برداشته است. این انتشارات با راه ‏اندازی ۳۰ مرکز فروشگاهی با عنوان تجاری «پاتوق کتاب» و همچنین برگزاری ۱۲ دوره مسابقات کتابخوانی «پویش روشنا» در سطح ملی، توانسته است گام‌‏های مفید و موثری در توزیع و ترویج کتابخوانی کشور بردارد.

 

 

 

آنچه این روزها بیش از هرچیز دغدغه نسل انقلابی است آشنایی جوانان و دانشجویان با حقیقت دین و معارف اسلام است، انتشارات در این زمینه پیشرو است و تلاش دارد پاسخی علمی و دینی برای تمام سوالات این نسل داشته باشد.

خواندن کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب اندیشه اسلامی ۲ (ویراست دوم) را به تمام دانشجویان و پژوهشگران و کسانی که به دنبال یک تفکر دینی برای حل سوالاتشان و رستگاری در دو جهان هستند پیشنهاد می‌کنیم.

 

 

 

 

 

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.