کتاب تجسم شفابخش “دستان شفابخش”

کتاب تجسم شفابخش “دستان شفابخش”
نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
3 جولای 2022
دسته بندی
45,000 تومان 35,000 تومان٪22 تخفیف
افزودن به سبد خرید

کتاب تجسم شفابخش “دستان شفابخش”

 

📕 تجسم شفابخش «دستان شفابخش»

✍️ خوزه سیلوا، رابرت استون

🔃 مهدی علی اصغر شجاعی

این کتاب در مورد آموزش تکنیکهای مراقیه و رفتن به سطح الفا برای تلقین پذیری و اثرات شگرف آن در زندگی است.
خواندن این کتاب به همه توصیه میشود . کمترین نتیجه آن باز شدن دید و نگاه شما به نقش مهم تسلط قوای روحی بر جسم است.

 

 

دانلود کتاب تجسم شفابخش
سالم زیستن تا واپسین لحظه های حیات امتیاز بزرگی محسوب می شود. سالم بودن حق طبیعی همه ماست و نباید اجازه دهیم بیماری، سایه سنگین خود را بر زندگی ما بیفکند. کتاب تجسم شفابخش ، نتیجه تحقیقات خوزه سیلوا در مورد بیماری های روان-تنی است و شیوه های مبارزه با این گونه اختلالات را به وضوح نشان می دهد. این اندیشمند نوع دوست که تحقیقات ارزنده خود را در سال ۱۹۴۴ آغاز نمود به انسانها می آموزد چگونه نیروهای ذهنی خود را به گونه ای هدفمند مورد استفاده قرار داده و ثابت کنند قادرند در زمانی کوتاه سیر بیماری تا بهبودی را بر خلاف انتظار خود و سایرین طی نمایند.

در این راستا شما از کاربرد انرژی ذهنی جهت اجتناب و پیشگیری از وقایع و بیماری ها آگاه خواهید شد و در نتیجه می توانید زندگی سرشار از سلامتی، خوشبختی، موفقیت و ایمنی را برای خود و اطرافیانتان تجربه کنید.

چکیده کتاب
این کتاب در مورد آموزش تکنیک های مراقبه و رفتن به سطح آلفا برای تلقین پذیری و اثرات شگرف ان در زندگی است. خواندن کتاب تجسم شفابخش به همه توصیه می شود. کمترین نتیجه آن باز شدن دید و نگاه شما به نقش مهم تسلط قوای روحی بر جسم است.

بخشی از متن
اگر بتوانید ذهن خود را جهت برطرف ساختن هر نوع دردی برنامه ریزی کنید یا اگر قادر باشید به خود و دیگران جهت کسب سلامتی مجدد کمک کنید، آیا از آن استفاده نخواهید کرد؟ اگر بتوانید با کمی تلاش ذهنی، مشکل بی خوابی خود را بر طرف سازید، آیا از مصرف قرص های خواب آور صرف نظر نخواهید کرد؟ اخیرا پزشکان دریافته اند که بین ذهن انسان با سلامتی یا بیماری او ارتباط تنگاتنگی وجود دارد. ذهن آدمی قادر است موجب بیماری شود، از یک بیماری جلوگیری کند و یا باعث سلامتی و تندرستی دوباره شود. روش خوزه سیلوا بر اساس این شناخت استوار بوده و عملا در سالهای اخیر امتحان خود را به خوبی پس داده است.

دکتر «کارل سیمونتون» یکی از متخصصین پرتو درمانی، با تنظیم و تلفیق روش های سیلوا، جهت درمان سرطان روشی را ابداع کرد که بعدها آن را « سرطان درمانی » نام نهاد. او در زمینه درمان بیماران سرطانی با این روش به نتایج چشمگیری دست یافت. به طوری که روز به روز بر شمار نجات یافتگان از این بیماری مهلک افزوده می شد. دکتر «سیمونتون» این روش را به یکی از موثرترین و شناخته شده ترین روش های درمان سرطان تبدیل نمود.
پزشک دیگری به نام «دین ارنیش»، عضو دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد با استفاده از تکنیک های آرمیدگی و تصویر سازی ذهنی، گام جدیدی در راه درمان بیماران قلبی برداشت. او این تکنیک ها را با رژیم های غذایی ویژه و فیزیوتراپی تلفیق نمود و تأثیربخشی این عمل را در یک محدوده کلینیکی تحت کنترل مورد بررسی قرار داد و نتیجه آزمایشات را در قالب یک تحقیق علمی ارائه کرد. دکتر «ار نیش» دریافت که در تعدادی از بیماران درد قفسه سینه کاهش یافته، و در بسیاری از آنان نیز کاملا از بین رفته بود.

 

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.