کتاب توابع مختلط

نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
14 آوریل 2022
دسته بندی
تعداد بازدید
11 بازدید
25,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کتاب توابع مختلط
دکتر پورنکی و دکتر حصارکی
ریاضیات مهندسی

 

کتاب توابع مختلط برای درسی مقدماتی در این زمینه تدوین شده است و تنظیم آن به گونه ای است که برای دانشجویان رشته های ریاضی، فیزیک و علوم مهندسی قابل استفاده باشد.
در هر فصل کتاب، تعداد زیادی مثال برای درک بهتر مفاهیم معرفی شده آورده شده است. علاوه بر این، در انتهای هر بخش، تمرین های متنوعی برای کار مستقل دانشجو گجانده شده است.

 

کتاب بسیار مفید «توابع مختلط» تالیف دکتر محمود حصارکی (از ازساتید بنام دانشگاه شریف) و دکتر محمدرضا پورنکی، چاپ اوّل سال ۱۳۸۲، انتشارات فاطمی

این کتاب سرفصل درس توابع مختلط رشته های کارشناسی ریاضی و فصل سوّم از درس ریاضی مهندسی کلیه رشته های مهندسی و بخش از درس ریاضی فیزیک رشته های علوم پایه را پوشش می دهد و فاقد مطالب اضافی است. هر بخش نیز دارای مثالها و تمرین های بسیار مفید است.

کتاب کم استفاده شده و داخل آن تمیز است. یکی دو مورد نوشته مدادی دارد که پیش از ارسال تمیز خواهد شد. عکس عیناً از خود کتاب تهیه شده است.

کلمات کلیدی مرتبط: کتاب توابع مختلط،خرید کتاب توابع مختلط،خرید کتاب توابع مختلط نو،خرید کتاب توابع مختلط کارکرده،خرید کتاب توابع مختلط دست دوم،خرید اینترنتی کتاب توابع مختلط،خرید آنلاین کتاب توابع مختلط
راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.