کتاب دوم بیشعوری بیشعوری تا همیشه 

نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
30 ژوئن 2022
دسته بندی
25,000 تومان 20,000 تومان٪20 تخفیف

کتاب دوم بیشعوری بیشعوری تا همیشه

کتاب‌ بی شعوری ۲ اثر خاویر کرمنت

 

🔴 کتاب ” بیشعوری ”
🔵 نوشته “خاویر کرمنت”
🔹 جلد دوم: تا همیشه

 

🔹خواندن بی‌شعوری، راهی است برای عبور از بی‌شعوری، و رسیدن به جهانی عاری از بی‌شعوری؛ این ویروس کشنده و ویرانگر شخصیت آدمی. مجموعه بی‌شعوری فقط داستان درمان بی‌شعوری یک شخص خاص نیست، بلکه روزنه‌ امیدی است برای کسانی که به بی‌شعوری عادت کرده‌اند. بی‌شعوری یک بیماری است، مثل بقیه بیماری‌ها، و روش درمانی مشخصی هم دارد.

 

کتاب حاضر، راهکارهای علمی و منطقی را برای کنار آمدن با بی‌شعور چه در محیط کاری، چه در دانشگاه و یا هر جای دیگری ارائه داده است. کتاب به تدابیر و نکاتی اختصاص یافته تا افراد بتوانند با مسائل ناخوشایند اطرافشان مقابله کنند. مطالب گفته‌شده در کتاب علاوه بر استفاده از منابع مستند، در هر فصل پله‌پله راه مقابله با بی‌شعوری را مطرح کرده‌اند.

این کتاب شامل: ارزیابی بیشعوری: چقدر مشکل دردسرساز است؟ راه نجات مناسب روش‌های پرهیز از مواجهه با بیشعورها تلافی

 

معرفی کتاب بی‌شعوری تا همیشه: جلد دوم بی‌شعوری

خاویر کرمنت، نویسنده و پژوهشگر است و به سبب نگارش سه‌گانه «بی‌شعوری» به شهرت رسید. «بی‌شعوری تا همیشه» دومین کتاب از سه‌گانه بی‌شعوری است. محبوبیت نخستین کتاب خاویر کرمنت، «بی‌شعوری بس است دیگر»، باعث شد تا او کتابی دیگر با عنوان «بی‌شعوری تا همیشه» بنویسد. او در این کتاب، مبتلایانی را مورد بررسی قرار می‌دهد که در آن‌ها بیماری بی‌شعوری شدت گرفته و ظاهرا کار از درمان هم گذشته است. آن‌ها انسان‌هایی هستند که بی‌شعوری تا ابد را انتخاب کرده‌اند. کرمنت افسوس می‌خورد که با توجه به این‌که دیگر برای بی‌شعوری درمانی وجود دارد (به لطف کتابِ اول بی‌شعوری: بی‌شعوری، بس است دیگر) باز هم هستند افرادی که از قبول بی‌شعوری‌شان و این‌که به دنبال درمانش باشند سر باز می‌زنند. دکتر کرمنت فهرستی از آدم‌هایی که بیش‌تر در معرض بی‌شعوری تا همیشه قرار دارند پیشنهاد می‌کند. او در این کتاب توضیح می‌دهد که چگونه می‌شود آن‌ها را شناخت و جلویشان را گرفت. در بخشی از کتاب به نام «بی‌شعور قربانی» می‌خوانیم: «هرچند که برخی افراد سعی نمی‌کنند بر سختی‌های‌شان چیره شوند؛ فقط در آن‌ها می‌غلتند. تا حالا بهترین تلاش خود را با ادامه‌ی زندگی در سکوت و ناامیدی کرده‌اند. اما سپس زندگی ساکت‌شان از هم می‌پا‌شد. با تکانی شدید از انزوای خود به سوی توجهِ شدید پرتاب می‌شوند. آن‌ها به نوعی جدید از «قهرمان» تبدیل می‌شوند: قربانی. باید به خاطر داشت که این‌ها افردی‌اند که تسلیم شده‌اند. به جای التیام‌دادن خود و غلبه‌کردن بر مشکلات‌شان، نفسِ آسیب‌دیده‌شان را در آغوش گرفته و رفتار عصبی خود را پذیرفته‌اند. آن‌ها احساسات جریحه‌دار خود را به نشان اصالت و نجابت تبدیل کرده‌اند. حالت قربانی‌شدن را حفظ می‌کنند تا از آن به عنوان اجازه‌نامه‌یی برای سواستفاده‌کردن از افرادی که در باقیِ زندگی‌شان می‌بینند استفاده کنند».

 

 

 

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد. 
  • درصورتی ایمیلی دریافت نکردید برای دریافت لینک دانلود بعد از ورود به حساب کاربری به بخش تاریخچه پرداخت مراجه کنید 
  • مهم : در صورت اشکال در پرداخت با درگاه زرین پال از درگاه دوم ( زیبال ) استفاده کنید 
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.