کتاب مهندسی مواد اشبی جلد دوم

نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
14 آوریل 2022
دسته بندی
25,000 تومان

کتاب مهندسی مواد اشبی جلد دوم

 

شناخت خواص، توزیع و نحوه استخراج و کاربرد مواد گوناگون در صنایع به همراه تولید مواد مرکب و الکترو سرامیکها و حفاظت و شکل‌دهی آنها محدوده مهم، وسیع و پر کاربردی از دستاوردهای دانش بشری را شامل می‌گردد که هم اکنون به عنوان دانش مهندسی مواد شناخته می‌شود. کتاب مواد مهندسی به توصیف خواصی مانند مدول الاستیک، چقرمگی شکست، مقاومت به خوردگی، و غیره پرداخته شده است.

کتاب مواد مهندسی همچنین به معرفی گسترده ی خواص مواد مورد استفاده در کاربردهای مهندسی پرداخته است . حوادث مهندسی غالبا با استفاده نادرست از مواد ایجاد می شود ، بنابراین بسیار حیاتی است که هر مهندس با  خواص این مواد، محدودیت های آن و نحوه انتخاب مواد آشنا باشد و  به بهترین وجه نیازهای طراحی خود را درک کند.

کتاب مواد مهندسی شناخت خواص، توزیع و نحوه استخراج و کاربرد مواد گوناگون در صنایع به همراه تولید مواد مرکب و الکترو سرامیکها و حفاظت و شکل‌دهی آنها محدوده مهم، وسیع و پر کاربردی از دستاوردهای دانش بشری را شامل می‌گردد که هم اکنون به عنوان دانش مهندسی مواد شناخته می‌شود. در این کتاب به توصیف خواصی مانند مدول الاستیک، چقرمگی شکست، مقاومت به خوردگی، و غیره پرداخته شده است.

 

توضیحات کتاب مواد مهندسی ۲

مواد مهندسی۲ ، ویرایش چهارم ، یکی از متون پیشرو در زمینه مطالب پیشرفته برای دانشجویان پیشرفته علوم مواد و مهندسی مکانیک است. این کتاب مختصراً در مورد ریزساختارها و پردازش مواد ، ارائه می دهد و نشان می دهد که چگونه اینها با خواص مورد نیاز در طراحی مهندسی مرتبط هستند.

هر فصل برای ارائه مطالب یک سخنرانی ۵۰ دقیقه ای طراحی شده است. این نسخه به روز شده شامل مطالعات موردی جدید ، نمونه های کار شده بیشتر است. پیوندها به Google Earth ، وب سایت ها و کلیپ های ویدیویی؛ و یک سایت همراه با دسترسی به منابع مدرسین: کتابچه راهنمای راه حل ، بانک تصویر ارقام از کتاب ، و بخشی از آموزش های علوم مواد تعاملی. تغییرات دیگر شامل تأکید بیشتر بر رابطه بین ساختار ، پردازش و خصوصیات و ادغام آموزش محبوب در نمودارهای فاز در متن اصلی است.

Engineering Materials از پروفسور Ashby در قالب دو جلد ارائه شده که این زمینه بی نظیر است. باتوجه به تحولات سریع در اکتشافات مواد جدید این کتاب هر سال آپدیت می گردد. در حال حاضر چپ پنجم این کتاب نیز منتشر شده اما بصورت PDF موجود نیست که در صورت انتشار در نسخه PDF توسط Elsevior ، این چاپ نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد. 
  • درصورتی ایمیلی دریافت نکردید برای دریافت لینک دانلود بعد از ورود به حساب کاربری به بخش تاریخچه پرداخت مراجه کنید 
  • مهم : در صورت اشکال در پرداخت با درگاه زرین پال از درگاه دوم ( زیبال ) استفاده کنید 
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.