کتاب کاربرد هوش و فکر ژوزف مورفی

نوع فایل
pdf
تاریخ انتشار
۳ اسفند ۱۳۹۹
تعداد بازدید
317 بازدید
9,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

کتاب کاربرد هوش و فکر اثری از دکتر ژوزف مورفی، ژوزف در(۲۰ مه ۱۸۹۸) مصادف با (۳۰ اردیبهشت ۱۲۷۷)در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد، و تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.

دکتر مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات وآموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم ودوستداران روانشناسی وموفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت ۲۸ سال به سخنرانی پرداخت، حدود ۱۳۰۰ الی ۱۵۰۰ نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال ۱۹۷۶ به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانیهایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد.

ژوزف مورفی در(۱۶ دسامبر ۱۹۸۱) مصادف با (۲۵ آذر ۱۳۶۰) رخت به دیار باقی برکشید و همانگونه که خود گفته بود: انسان با مرگ بیگانه است ولی در ساحتی دیگر کالبدی نو پیدا می‌کند و حیات نوینی را تجربه می‌نماید، چرا که هر پایانی را آغازی است. اگر به درستی از ظرفیت روحی و فکری خود استفاده کنیم و با این نیرو ارتباط برقرار کنیم شاهد اعجازهایی در زندگی خود خواهیم شد.

 

کتاب کاربرد هوش و فکر از ژوزف مورفی پژوهشی است در قلمرو خلاقیت ذهن، رابطه نظام دنیای مدرن و نیروی آسمانی و تأثیر تلقین در ایجاد اعتماد به نفس. دکتر ژوزف مورفی برای خوانندگان علاقمند به موضوعات روانشناسی نامی است کاملا آشنا.کتاب هایی که وی در زمینه ارتباط فرد با اجتماع و همسانی و همسویی او در خانواده بشری نگاشته در سراسر جهان با اقبال فراوان روبرو گشته است.

در کتاب  کاربرد هوش و فکر می خوانید:

چگونه می توان از نیروی آسمانی برای رفاه و آسایش و آرامش بهره گرفت و فقر و ادبار و بیماری و کژخوئی را از خود دور ساخت؟
اصل هستی پاسخ هر معمائی را می داند- روح و نیروی شفابخش آن- آدمی و چگونگی ارتباط باطنی- روحیه گذشت و بکارگیری عقل و خرد در کشاکش زندگی- سعادت ابدی چیست؟
تحول روح چگونه صورت می گیرد؟
از قدرتی که دارید و خود از آن بیخبر مانده اید
نیروی تخیل را چگونه می توان تحت تسلط درآورد؟
مکاشفه ذهنی چیست و چگونه می توان از گنجینه های باطن استفاده کرد؟

 

بخشی از کتاب کاربرد هوش و فکر

از اینکه من افکار منفی را درباره خود و دیگران به سر راه دادم پوزش می خواهم و تصمیم گرفته ام دیگر چنین افکاری را به سر، راه ندهم. من پرتو عشق و محبت خود را بر همه اطرافیانم نثار می کنم هنگامی که درباره دیگران می اندیشم بغض و بد دلی را از سر دور می کنم.

دکتر “ژوزف مورفی” برای خوانندگان علاقمند به موضوعات روانشناسی نامی است کاملاً آشنا. کتاب هایی که وی در زمینه ارتباط فرد با اجتماع و همسانی و همسوئی او در خانواده بشری نگاشته، در سراسر جهان با اقبال فراوان روبرو گشته است. دکتر مورفی عقیده دارد که این حق آدمی است که از تمام مواهب طبیعت استفاده کند و با بهره گیری از استعدادهای نهفته در ذات و ضمیر به قدرت واقعی خود پی ببرد و از سد موانع و مشکلات گذر نماید و خویشتن را با نیروی شگرف هستی که انرژی آسمانی می خواند، همساز و هماهنگ کند و پرتوی از آن را در هستی و وجود خویش جاری سازد و افکار سیاه و منفی را از سراچه دل بزداید تا بتواند سهم خود را از سعادت و غنا، رفاه و آرامش و اعتدال بدست آورد. کسانی که با آثار قبلی این نویسنده انسان دوست آشنا هستند و بخصوص کتاب “قدرت فکر” او را خوانده اند، وجه تشابه فراوانی بین مطالب این دو اثر ارزشمند پیدا خواهند کرد، به گونه ای که برخی آن را جلد دوم کتاب مزبور به شمار آورده اند.

 

دکتر ژوزف مورفی عقیده دارد که این حق آدمی است که از تمام مواهب طبیعت استفاده کند و با بهره گیری از استعدادهای نهفته در ذات و ضمیر به قدرت واقعی خود پی ببرد و از سد موانع و مشکلات گذر نماید و خویشتن را با نیروی شگرف هستی که انرژی آسمانی می خواند، همساز و هماهنگ کند و پرتویی از آن را در هستی و وجود خویش جاری سازد و افکار سیاه و منفی را از سراچه دل بزداید تا بتواند خود را ازسعادت و غنا و رفاه و آرامش و اعتدال بدست آورد.

در هرکس نیروی شگفت انگیزی وجود دارد به نام نیروی هستی و این نیرو می تواند زندگی و هستی شخص را از جهات مختلف:روحی و معنوی ومالی و اجتماعی دگرگون سازد و وی را بر تارک آزادگی و رستگاری و خوشبختی جای دهد.این نیرو در ید اختیار شماست که با مطالعه و تحقیق در آن و به خدمت گرفتن قدرت معنوی و ذاتی آن قادر خواهید شد معماها و مشکلات حیات خود را حل کنید و جایگاه واقعی خویش را در زندگی بدست آورد و به رفاه و آرامش روحی و برکت دست یابید.در این کتاب این نکته را خواهید آموخت که چگونه امکان تجلی این نیرو را در روح و جسم و دیدگاه های زندگی خود امکان پذیر سازید.

 

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • همچنین با مراجمعه به بخش تاریخچه پرداخت میتوانید فایل های خود را دانلود کنید.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 

  • توجه : شما عزیزان میتونید با ثبت نام در سایت و شارژ کیف پول خود از تخفیف بیشتر برخوردار شوید

 

فروشگاه اینترنتی زی فایل برترین و معتبرترین فروشگاه فایل و جزوات درسی. در صورت داشتن سوال و مشکل از بخش تماس، با ما در ارتباط باشید. 

توجه : درصورتي كه دنبال كتاب خاصي ميباشد و در وبسايت موجود نيست ميتوانيد از طريق بخش درخواست كتاب درخواست خود را براي ما ارسال كنيد

 

حمايت مالي از وبسايت زي فايل :


هزینه‌های فنی سایت، نگهداری و ارتقاء آن و وقتی که صرف میشود ، همگی نیازمند پول اند که شما عزیزان میتوانید از طریق کمک‌های مالی خود به فعالیت بیشتر ما کمک بسیاری کنی

از طریق لینک زیر میتوانید از وبسایت زی فایل حمایت مالی کنید 

حمایت مالی